Rafał Pilzak

Urodził się w Warszawie. Naukę gry na gitarze rozpoczął w wieku 7 lat. Przygodę z gitarą kontynuował w Szkole Muzycznej I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie u prof. Leszka Potasińskiego, którą ukończył z wyróżnieniem. W trakcie nauki brał udział w wielu przeglądach gitarowych i konkursach, na których odnosił sukcesy  m.in. I miejsce w Ogólnopolskich Przesłuchaniach CEA.

W 2011 roku zaczął naukę w ZPSM  II st. im. F. Chopina przy ul. Bednarskiej w Warszawie w klasie gitary prof. Leszka Potasińskiego.

Swoje umiejętności rozwijał na wielu kursach mistrzowski m.in. na Summer Guitar Festival w Krzyżowej oraz Warsztatach Gitarowych w Jaworzynce.

Występuje jako solista i kameralista.  Obecnie jest studentem Filii Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Białymstoku na Wydziale Instrumentalno - Pedagogicznym w klasie prof. Ryszarda Bałauszko.