N

Newsy

WYNIKI KONKURSU Wy-Grajcie Razem

25.05.2022

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice,

Z uwagą przeanalizowaliśmy wszystkie nagrania przesłane na I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny Wy-Grajcie Razem zorganizowany przez Niepubliczną Szkołę Muzyczną

I st. PRELUDIUM w Nowym Dworze Mazowieckim.

Niezwykle budujący jest fakt, że poziom nagrań we wszystkich grupach wiekowych był bardzo wysoki. Do ostatniego dnia ogłoszenia wyników trwały rozmowy (czasem spory) dotyczące oceny poszczególnych uczestników konkursu. Doceniamy Waszą ciężką pracę włożoną w zaprezentowane programy jak i Wasz wyjątkowy talent muzyczny. 

Wielkie brawa i gratulacje należą się wszystkim Nauczycielom prowadzącym za świetne przygotowanie uczniów w najtrudniejszym, początkowym okresie edukacji muzycznej.

Dziękujemy Rodzicom za wspieranie dzieci w niełatwej muzycznej edukacji.

Gratulujemy uczestnikom naszego konkursu: laureatom, wyróżnionym i wszystkim, którzy wzięli w nim udział!  

Jury w składzie:

dr Przemysław Piekutowski Przewodniczący Jury/fortepian

dr Marek Czech skrzypce

dr Iwo Jedynecki akordeon

mgr Marek Smoczyński fortepian

mgr Katarzyna Beresińska wiolonczela

mgr Wojciech Chomicz gitara 

przyznało następujące miejsca w poszczególnych sekcjach instrumentalnych i grupach:

AKORDEON Grupa I

I miejsce
Stanisław Grzegrzółka Prywatna Skoła Muzyczna I i II st.  imienia Ignacego Jana Paderewskiego
https://youtu.be/O4dWHVKHAp0  
https://youtu.be/wUEzZ9wXqIQ

II miejsce
Kamil Daniszewski Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. Preludium w Nowym Dworze Mazowieckim

III miejsce
Paweł Grąbczewski Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. Preludium w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyróżnienie
Łukasz Witt Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. Preludium w Nowym Dworze Mazowieckim

AKORDEON Grupa II

I miejsce
Maria Ślusarczyk Państwowa Szkoła Muzyczna I st. Im. Fryderyka Chopina w Szczytnie
https://youtu.be/xgCCjv5Ql8Q

II miejsce
Florian Mazurek Państwowa Szkoła Muzyczna I st. Im. Stanisława Moniuszki w Raciborzu

III miejsce
Tymoteusz Białek Państwowa Szkoła uzyczna I. St. Im. I. J. Paderewskiego w Głubczycach

Wyróżnienie
Klaudia Adamelak Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Mrągowie

AKORDEON Grupa III

I miejsce
Szymon Brzezowski Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Bełchatowie
https://youtu.be/4QrcicdRVTc

II miejsce
Szymon Pawłowski Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Bełchatowie

III miejsce
Jan Kamiński Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Osieku nad Wisłą

 

WIOLONCZELA Grupa I

I miejsce 
Lena Perszkę Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Żorach
https://youtu.be/1PgKp_u6hbw 

II miejsce
Weronika Rezmer Państwowa Szkoła Muzyczna I st. Im. Stanisława Moniuszki w Grudziądzu

III miejsce
Zofia Jeleń Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna Pierwszego I w Zespole Szkół nr 1 w Rzeszowie

Wyróżnienia

Adrian Kaźmierczak Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. Preludium w Nowym Dworze Mazowieckim
Mateusz Keler Państwowa Szkoła Muzyczna I st. Im. Stanisława Moniuszki w Raciborzu

WIOLONCZELA Grupa II

I miejsce
Nina Urbańska POSM I st. im. E. Młynarskiego w Warszawie w ZPSM NR I w Warszawie
https://youtu.be/8FLc_lLtKa0

II miejsce
Maja Ossowska Zespół Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim

III miejsce
Marcelina Tesarska Państwowa Szkoła Muzyczna I st. Im. Stanisława Moniuszki w Raciborzu

Wyróżnienia
Konrad Martuszewski Szkoła Muzyczna I i II st. w Gdyni
Eliza Smorońska Szkoła Muzyczna I st. w Skawinie

WIOLONCZELA Grupa III

I miejsce
Małgorzata Misielak Zespół Szkół Muzycznych nr. 2 Imienia Wojciecha Kilara w Rzeszowie
https://youtu.be/rcNId862h0M

II miejsce
Natalia Piekutowska Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. Preludium w Nowym Dworze Mazowieckim

III miejsce Nie przyznano

Wyróżnienie
Zuzanna Kuśmierz Państwowa Szkoła Muzyczna I st. Im. W. Lutosławskiego w Bolesławcu

 

GITARA Grupa I

I miejsce
Karolina Fidura PSM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Ostrołęce
https://www.youtube.com/watch?v=yzZtMfjpRv8

II miejsce
Kryspin Sozański Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.  im. Mieczysława Karłowicza w Zielonej Górze

III miejsce
Amelia Lewkowicz Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Biłgoraju

Wyróżnienie
Julia Kowalik PSM I st. w Płońsku

GITARA Grupa II

I miejsce
Amelia Chacińska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. w Płocku
https://youtu.be/7QskyxkuHvw

II miejsce Nie przyznano

III miejsce
Nadia Adamczyk Prywatna Szkoła Muzyczna I st. Im. I. J.  Paderewskiego w Nałęczowie

Wyróżnienia
Patrycja Pruchniak Prywatna Szkoła Muzyczna I st. Im. I. J.  Paderewskiego w Nałęczowie
Oliwia Jemielita Państwowa Szkoła Muzyczna I st. Im. Henryka Wieniawskiego
Julia Mikulska Państwowa Szkoła Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Grudziądzu

GITARA Grupa III

I miejsce
Karolina Tomaszewska Państwowa Szkoła Muzyczna i I II st. imienia Karola Szymanowskiego w Płocku
https://youtu.be/e3YTnKBkPyw

II miejsce
Klara Mikołajczyk Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku Wrzeszczu SM I St. im. G.Bacewicz

III miejsce
Eliza Polowa Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

Wyróżnienia
Oliwia Brodzińska Zespół Szkół Podstawowej i Muzycznej I st. w Nowym Mieście Lubawskim
Wiktoria Czechalska PSM I i II st. im. Henryka Melcera w Kaliszu

 

SKRZYPCE Grupa I

I miejsce
Wiktoria Biel Szkoła Muzyczna I stopnia w Łącku
https://youtu.be/wbPpRWNpqNk

II miejsce
Lena Zawodni Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Wojciecha Kilara w Pleszewie

III miejsce
Biliana Frąckowiak Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Henryka Wieniawskiego w Żaganiu

Wyróżnienia
Hanna Wysogląd PSM I i II st. Im. M. Karłowicza w Katowicach
Szymon Mądry ZSM I st. W Warszawie im. Stanisława Moniuszki

SKRZYPCE Grupa II

I miejsce
Magdalena Mol OSM im. I. J. Paderewskiego w Tarnowie
https://youtu.be/h1kCWSKmvvY

II miejsce
Szymon Zajączkowski ZPSM nr 4 im. Karola Szymanowskiego

III miejsce Nie przyznano

Wyróżnienia
Mia Makuła OSM I st. Im. I. J. Paderewskiego w Krakowie
Pola Lisowicz PSM I st. Nr 4 im. Karola Kurpińskiego w Warszawie

SKRZYPCE Grupa III

I miejsce
Alicja Mordarska SM I st. W Starym Sączu
https://www.youtube.com/watch?v=d2OvJMXxl1k

II miejsce
Gabriela Sidorowicz PSM I i II st. Im. F. Chopina w Olsztynie

III miejsce ex aequo

Diana Viktoria Cel GSM I st. w Trzebnicy
Miłosz Andrzej Olędzki SSM I st. w Wysokiem Mazowieckiem

 

FORTEPIAN Grupa I

I miejsce
Mikołaj Brzostowicz ZPSM nr 4 im. Karola Szymanowskiego
https://youtu.be/rVkz_ZgLUX8 

II miejsce
Robert Henryk Marszałek ZSM im. I. Paderewskiego - PSM I st. w Białymstoku

III miejsce
Kinga Zielińska OSM I i II st. W Płocku

Wyróżnienia
Natalia Zielińska OSM I i II st. W Płocku
Leonard Ludynia PSM I i II st. im. F. Chopina w Opolu
Zuzanna Szil SSM I st. im. W. Lutosławskiego w Warszawie

FORTEPIAN Grupa II

I miejsce
Alicja Pia Borkowska ZPSM nr 4 im. Karola Szymanowskiego
https://youtu.be/fJ7RSmqBrEo

II miejsce       
Maciej Ścierski ZSM im. F. Rybickiego w Tychach

III miejsce
Ha Vy Nguyen PSM I st. Nr 1 im. O. Kolberga

Wyróżnienia
Zofia Zarychta ZSM w Wieliczce
Rafał Balcarek PSM I i II st. Im. F. Chopina w Opolu
Antoni Jan Zajączkowski NSM I st. Szkoła Marzeń w Piasecznie

FORTEPIAN Grupa III

I miejsce
Mikołaj Michniewicz PSM I st. Im. E. Młynarskiego w Augustowie
https://youtu.be/au6reZMQxwQ

II miejsce
Monika Marszałek ZSM im. I. Paderewskiego - PSM I st. w Białymstoku

III miejsce
Julia Wieczorek Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki w Raciborzu

Wyróżnienia
Zuzanna Kuśmierz PSM I st. Im. W. Lutosławskiego w Bolesławcu
Piotr Wilgos PSM I i II st. Im. K. Szymanowskiego w Zamościu
Agnieszka Lewandowska SSM I st. w Tarnowie Podgórnym
Monika Stanisz ZSM nr 1 im. K. Szymanowskiego, OSM I st.
Zuzanna Jarząbek Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. Preludium w Nowym Dworze Mazowieckim

 

Dziękujemy firmie Nowapol specjalizującej się w rewitalizacji akwenów za pomoc w organizacji konkursu.

www.pracemelioracyjne.pl

                                                           

 

 

 

 

 

 

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na używanie plików Cookie.
Więcej informacji w polityce prywatności.

© 2022 - PRELUDIUM