Klaudia Drożdżyk

Nauczyciel emisji głosu, wokalistka, audiofonolog. Absolwentka Lubelskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II stopnia w klasie wokalu rozrywkowego oraz Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie saksofonu. Ukończyła I Wydział Lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Audiofonologia z protetyką słuchu, gdzie broniła pracę dyplomową pt: "Ocena funkcjonalna narządu głosu".

Uczestniczka ostatniej edycji programu "Bitwa na głosy" w drużynie Beaty Kozidrak w TVP2.
Laureatka wielu krajowych i międzynarodowych festiwali, wielokrotnie nominowana do reprezentowania Polski za granicą (Niemcy, Włochy, Francja, Dania, Bułgaria, Ukraina). Za swoje osiągnięcia otrzymała Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Jurorka festiwali wokalnych dla dzieci i młodzieży. W ramach współpracy z Janem Wojdakiem współtworzyła płytę "PIOSENKI FESTIWALOWE 2" pod patronatem KWART Music Polska. Instruktor wokalny w Broadway Musical School oraz Miód-studio kreacji głosu w Warszawie. Związana z chórami Singin' Warsaw oraz SouLadies.
Łączy zdobytą wiedzę z zakresu audiologii, foniatrii, akustyki, biofizyki i logopedii by uzyskać optymalne warunki emisyjne u swoich podopiecznych.